mapa 2450m tratí info 774 745 370
Česky English Polski

Podporujeme

Čeká nás olympijská sezóna, kterou odstartují 23. zimní Olympijské hry od 9.2.2018 v Pchjongčchangu.
Ski Aréna Karlov a Ski areál Myšák bude přímým účastníkem těchto her.  Připravujeme pro Vás zajímavé atrakce a program, který si budete moci v našich areál vyzkoušet a zažít.


Při této příležitosti se Ski Areál Myšák zapojil do společného projektu Moravskoslezského kraje, Sdružení obcí Rýmařovska a místního spolku - Spolek myslivců a přátel přírody z Jeseníků, Karlov pod Pradědem.

Společný projekt s názvem „Podpora a rozvoj dětského lyžování v Karlově pod Pradědem“ má za cíl prostřednictvím Sdružení obcí Rýmařovska oslovit ředitele mateřských a základních škol z regionu Rýmařovska. Na základě uvážení vedení těchto škol vybrat přednostně děti a žáky ze sociálně slabších rodin.

Věříme, že tento společný úkol splníme a napomůžeme tak většímu počtu spokojených a zapojených dětí zapojených do lyžařských sportů.

Výsledek obrázku pro logo msk

  Tisková zpráva

„Podpora a rozvoj dětského lyžování v Karlově pod Pradědem“

 

Tento projekt byl realizován v průběhu zimní sezóny 2018.

Do projektu bylo zapojeno Sdružením obcí Rýmařovska, jehož prostřednictvím byli osloveni ředitelé mateřských a základních škol z regionu Rýmařovska. Dalším důležitým článkem celé akce byl Ski areál Myšák a Ski aréna Karlov. Nositeli projektu byl Spolkem myslivců a přátel přírody z Jeseníků.

Na základě uvážení vedení zapojených škol byly vybrány přednostně děti a žáci ze sociálně slabších rodin.

Z projektu bylo zakoupeno celkem 504 jednodenních permanentek do Ski areálu Myšák v Karlově pod Pradědem. Skipasy byly následně distribuovány jednotlivým zapojeným organizacím prostřednictvím Sdružení obcí Rýmařovska, které se Spolkem myslivců a přátel přírody z Jeseníků doposud úzce spolupracovalo především v rámci výchovně vzdělávacích programů pro mládež.

Na základě pozitivní zpětné vazby dětí, žáků, rodičů i vedení škol máme za to, že projekt splnil hlavní účel, kterým bylo v dětech rozvinout chuť sportovat a trávit svůj volný čas smysluplněji. Z tohoto důvodu by Spolek rád ve spolupráci s Moravskoslezským krajem i Sdružením obcí Rýmařovska navázal na tento pilotní projekt a v zimní sezoně 2018/2019 zrealizoval projekt pod pracovním názvem „Zaměň počítač za lyže“.

 

Jaroslav Lukeš

Předseda Spolku myslivců a přátel přírody z Jeseníků

 

 Výsledek obrázku pro logo msk