mapa 2450m tratí info 774 745 370
Česky English Polski

Ski areál Myšák

mys

Provozujeme karlovské ski středisko pro rodiny s dětmi. Ski areál Myšák leží jen několik kilometrů od nejvyšší hory Jeseníků Praděd 1491 m.n.m. v údolí řeky Moravice v nádherném prostředí obce Karlov pod Pradědem - Malá Morávka. Sledujte naše novinky a dozvíte se tak o aktuálních akcích.

Služby na Myšáku

Abychom Vám pobyt u nás ve Ski reálu v Karlově co nejvíce zpříjemnili, připravili jsme pro Vás nabídku dalších služeb. Kupříkladu pro skupiny a lyžařské kurzy nabízíme ZDARMA dopravu do Ski areálu v Karlově. Dále je tu pro Vás autorizovaný karlovský ski servis a půjčovna dětských skútrů..

mysKarlov pod Pradědem

Ski areál Myšák najdete v Karlově pod Pradědem, kde nabízíme rodinné i sportovní lyžování na dvou červených a jedné modré sjezdovce o celkové délce 2450 metrů. Všechny sjezdovky jsou pravidelně upravovány a v případě potřeby zasněžovány technickým sněhem. Na náš ski areál v Karlově se vždy můžete podívat aktuálně pomocí on-line kamer! Pokud toužíte karlovský ski areál shlédnout i jindy, nabízíme Vám svoji fotogalerii. Ski areál Myšák je součástí jednotného odbavovacího systému SKI CENTRUM MALÁ MORÁVKA – KARLOV. Proto u nás zakoupené jízdné můžete využít v areálech Ski Karlov, Klobouk a Ski areál Kopřivná.


Provozujeme karlovské ski středisko pro rodiny s dětmi. Ski areál Myšák leží jen několik kilometrů od nejvyšší hory Jeseníků Praděd 1491 m.n.m. v údolí řeky Moravice v nádherném prostředí obce Malá Morávka – Karlov. Sledujte naše novinky a dozvíte se tak o aktuálních akcích.

Aktuality z areálu

ON-LINE kamery

Kalendář akcí

Služby SKI Karlov

Abychom Vám pobyt u nás ve Ski reálu v Karlově co nejvíce zpříjemnili, připravili jsme pro Vás nabídku dalších služeb. Kupříkladu pro skupiny a lyžařské kurzy nabízíme ZDARMA dopravu do Ski areálu v Karlově. Dále je tu pro Vás autorizovaný karlovský ski servis a půjčovna dětských skútrů.

Karlov pod Pradědem

Ski areál Myšák najdete v Karlově pod Pradědem, kde nabízíme rodinné i sportovní lyžování na dvou červených a jedné modré sjezdovce o celkové délce 2450 metrů. Všechny sjezdovky jsou pravidelně upravovány a v případě potřeby zasněžovány technickým sněhem. Na náš ski areál v Karlově se vždy můžete podívat aktuálně pomocí on-line kamer! Pokud toužíte karlovský ski areál shlédnout i jindy, nabízíme Vám svoji fotogalerii.

  • 2 červené (FIS a Rukáv)
  • 1 modrá sjezdovka (FAMILY)
  • 1 lyžařský vlek (poma)
  • 1 lanová dráha

Jízdné nejen v Karlově!

Ski areál Myšák je součástí jednotného odbavovacího systému SKI CENTRUM MALÁ MORÁVKA – KARLOV. Proto u nás zakoupené jízdné můžete využít v areálech Ski Karlov, Klobouk a Ski areál Kopřivná.

Ski Karlov
Akce ve ski areálu

SKI Karlov

V současné době provozujeme v karlovském ski areálu 1 lanovou dráhu a 1 pomu, která je součástí lyžařské školy.

Přepravní rychlost pomy je přizpůsobena těm nejmenším návštěvníkům Ski areálu Myšák v Karlově. Pro nejmenší, začínající a pohodové lyžaře jsme přes letošní léto vytvořili zbrusu novou sjezdovou trať o délce 1100 m! Sjezdovka je označena modrou barvou (turistická) a její šířka se pohybuje od 40 do 70 m. Sjezdovka je kompletně zasněžována umělým sněhem. Ti, kdo preferují pohodové lyžování si určitě přijdou na své. Pouze ve ski areálu v Karlově.

Sport v Karlově

Jste sportovec? Pak je pro Vás karlovský ski areál to pravé místo. Pro sportovní lyžaře, závodníky a milovníky rychlosti jsme z důvodů bezpečnosti rozšířili stávající hlavní svah, sjezdovku FIS. Označením je červená. K tomu jsme pro Vás v Karlově vybudovali další, novou červenou sjezdovku Rukáv.

Parkoviště, ski půjčovna a lyžařská škola

U nástupní stanice lyžařského vleku ski areálu v Karlově jsou dvě odstavná velkokapacitní bezplatná parkoviště. Ta platí pro Vás, návštěvníky SKI areálu MYŠÁK. Nachází se zde i půjčovna lyžařského vybavení a lyžařská škola. Ta nabízí výuku na lyžích a snowboardech pro všechny věkové kategorie od začátečníků až po pokročilé.

Akce ski Karlov

V areálu pravidelně pořádáme sportovní akce od velkých závodů FIS po akce zaměřené pro děti i jejich rodiče.

Ubytování u areálu | Ceník | Sjezdové tratě | Běžecké trasy | Kalendář akcí | Lyžařská škola