mapa 2450m tratí info 774 745 370
Česky English Polski

Každou sobotu soutěžíme o skipasy na nedělní lyžování zdarma...Lyžovalo se Vám u nás dobře? Tak proč si nedopřát den na lyžích navíc!

Ski areál Myšák pořádá každou sobotu rodinný závod dvojic o skipasy na nedělní lyžování. Skipasy jsou určeny pro ty, kteří v závodu v „obřím slalomu“ dosáhnou nejrychlejších časů. Závodu se může zúčastnit dvojice dítě + dospělý, přihlášení soutěžící jsou dále rozděleni do tří věkových kategorií. Každá soutěžní dvojice má několik pokusných jízd a dvě jízdy na čas (do soutěže se počítá lepší výsledek). Pokud nevyhrajete, náš maskot, myška, vás odmění alespoň nějakou tou sladkostí…

Ski areál Myšák nabízí nejdelší rodinnou sjezdovku v Karlově pod Pradědem: charakterem „modrá“ sjezdovka „FAMILY“ má 1 100 metrů. V provozu je stále i červená „závodní“ sjezdovka FIS. Areál obsluhuje od letošní sezóny nová dvousedačková lanovka, se kterou budete rychle nahoře na kopci a můžete se opět spustit dolů jednou ze dvou vybraných sjezdovek.

V provozu je i naše lyžařská škola s vlastním vlekem, půjčovna dětských sněžných skútrů a půjčovna lyží a lyžařského vybavení.

Parkoviště přímo u areálu je pro všechny návštěvníky ZDARMA.