mapa 2450m tratí info 774 745 370
Česky English Polski

Ceník skipasů a provoz sjezdovek, lanovek a vlekůDatum konání:
23.12.2017

Lanovka a vlek na Myšáku se rozjede opět v úterý 26. prosince 2017 a nezastaví se dříve, než v březnu 2018 (šéf tvrdí, že pojedeme až do května :-)).

Pro novou sezónu máme nový ceník skipasů. Pokud nevydržíte lyžovat celý den, budou pro vás výhodnější časově omezené skipasy. Ušetřit můžete i pokud přijedete jako rodina, nebo jako organizovaná skupina. Nárok na zlevněné jízdné mají děti od 6 do 15 let (včetně) a osoby starší 62 let. Děti do 5 let věku u nás mohou lyžovat zdarma v doprovodu dospělé osoby se skipasem.

Také letos platí, že s jedním skipasem můžete lyžovat na všech sjezdovkách Ski Arény Karlov: zaparkovat tak můžete třeba u nás na Myšáku, vyzkoušet si závodní sjezdovku na Kazmarce, pak přejet na vyhlídkovou sjezdovku Slunečná u čtyřsedačky Ski Express a pak se zase vrátit k nám na Myšák na nejlepší horkou čokololádu v celém karlovském údolí. :-)  

Než se k nám vypravíte, podívejte se, které sjezdovky, lanovky a vleky jsou aktuálně v provozu. Mimochodem: všechna parkoviště Ski Arény Karlov jsou zdarma a mezi jednotlivými parkovišti i nástupními stanicemi lanovek a vleků bude i tuto sezónu jezdit bezplatný skibus.

Přejeme všem lidem dobré vůle požehnané Vánoce, štěstí, zdraví a pohodu a prima rok 2018.