mapa 2450m tratí info 774 745 370
Česky English Polski

Vrchol sezóny? Lyžování nekončí!Datum konání:
14.3.2016

O uplynulém víkendu (11. - 13. března 2016) hostila Ski Aréna Karlov osmý díl šesté řady lyžařské reality show České televize S ČT sport na vrchol. Natáčení probíhalo nejen na sjezdovckách a nástupní ploše dvousedačky Myšák, ale i v Karlově Studánce (nejčistší vzduch ve střední Evropě), na Ovčárně (Jesenická 70) a v lyžařském areálu Annaberg v Andělské hoře, který byl partnerem akce.

Naším cílem bylo nabídnout návštěvníkům Ski Arény Karlov možnost zasoutěžit si, užít si trochu zábavy a potkat se se zajímavými lidmi, mezi jinými například jezdce rallye Martina Kolomého se závodní "dakarskou" Tatrou 815 FatBoy. Dalším cílem bylo představit divákům České televize okolí Pradědu jako ideální cíl pro rodinnou či jakoukoli jinou dovolenou. Zda se nám to podařilo, můžete posoudit sami: celkem šest dílů pořadu S ČT sport na vrchol z Karlova pod Pradědem se bude premiérově vysílat na stanici ČT sport v těchto termínech:

1. díl - pondělí 14. 3. - 16.30 hodin
2. díl - úterý 15. 3. - 11.50 hodin
3. díl - středa 16. 3. - 14.05 hodin
4. díl - pátek 18. 3. - 13.30 hodin
5. díl - sobota 19. 3. - 7.15 hodin
6. díl - neděle 20. 3. - 6.30 hodin

Myslíme si, že se nám společně se všemi partnery podařilo připravit a také uskutečnit pěkný třídenní program. V pátek jsme měli nejvíce registrovaných závodníků v hlavní soutěži: obřím paralelním slalomu. Do finále, které proběhne již o nadcházejícím víkendu ve Špindlerově mlýně, se ze sjezdovky FIS u dvousedačky Myšák nominovali tři nejrychlejší ženy a tři nejrychlejší muži. V sobotu a v neděli jely svůj závod Hvězdička děti mladší 12 let, přičemž nedělní účast byla opět nejhojnější z celé sezóny, ze všech míst, kde tuto zimu reality show S ČT sport na vrchol probíhala. Průvodcem dětskou soutěží byl žabák Coqui ze stejnojmenné šumperské značky pohodlné, stylové a originální obuvi na každé roční období.

Doufáme, že jste si u nás tři dny s Českou televizí užili. Připomenout si je můžete ve fotogalerii

A protože lyžařská sezóna ještě zdaleka nekončení, zveme vás na lyžovačku i v příštích dnech. Zapište si za uši: ve Ski aréně Karlov v Karlově pod Pradědem se bude lyžovat i o Velikonocích!