mapa 2450m tratíinfo 774 745 370
Česky English Polski

Seznamte se s mistry Karlova pod Pradědem a Malé Morávky v obřím slalomu



Datum konání:
22.3.2015

V neděli 22. března 2015 proběhlo na Myšáku Mistrovství Karlova pod Pradědem a Malé Morávky v obřím slalomu. Pořadatelem závodu bylo Tréninkové centrum Praděd Malá Morávka.

Mistry Malé Morávky a Karlova pod Pradědem se stali Nela Brunstvyková, Alena Danihelková, Šimon Kožíšek a Tomáš Cejnek. Gratulujeme!

       
kategorie dívky ročník 2003 a mladší:
1. Lukešová Julie Rýmařov 20,64
2. Brunstvyková Nela Malá Morávka 20,82
3. Kučerová Marie Staré Město 21,52
4. Soviárová Sabina   24,86
5. Haníková Adéla Rýmařov 29,22
6. Kutrová Adéla Oborná 52,77
7. Lukešová Barbora Malá Morávka 62,57
.      
kategorie chlapci ročník 2003 a mladší: 
1. Kožíšek Šimon Malá Morávka 16,64
2. Babiš Vojta Hlučín 17,33
3. Ligač Radek Malá Morávka 18,09
4. Cejnek Adrian Malá Morávka 18,30
5. Danihelka Daniel Malá Morávka 19,74
6. Bednář Pavel Dlouhá Loučka 22,16
7. Lukeš Jan Rýmařov 28,11
8. Jandák Jakub Most 28,92
9. Danihelka Adam Malá Morávka 40,95
       
kategorie žactvo ročníky 1999 - 2002:
1. Kučera Antonín Staré Město 16,90
2. Bednářová Nikola Dlouhá Loučka 21,89
3. Horáková Karolína Dlouhá Loučka 27,42
       
kategorie muži ročník 1998 a starší: 
1. Cejnek Tomáš Malá Morávka 14,92
2. Lukeš Radek Rýmařov 15,51
3. Cejnek Kamil Malá Morávka 15,61
4. Kožíšek Jiří Malá Morávka 16,26
5. Lukeš Jaroslav Malá Morávka 16,72
6. Haničák Martin Malá Morávka 16,89
7. Lukeš Jaroslav Rýmařov 17,32
8. Babiš Jan Hlučín 17,51
9. Kutra Libor Oborná 18,23
10. Bednář Pavel Dlouhá Loučka 18,45
11. Danihelka Michal Brno 18,92
12. Pospíšl Dušan Třebíč 19,54
13. Jandák Jan Most 19,64
14. Horák Stanislav Dlouhá Loučka 20,26
       
kategorie ženy  ročník 1998 a starší:
1. Danihelková Alena Malá Morávka 16,70
2. Soviárová Jitka   18,45
3. Babišová Kateřina Hlučín 18,47
4. Lukešová Ivana Malá Morávka 19,25
5. Kožíšková Andrea Malá Morávka 20,08
6. Cejnková Ivana Malá Morávka 20,26
7. Vlčková Iveta Malá Morávka 23,26
8. Lukešová Věra Rýmařov 23,32