mapa 2450m tratí info 774 745 370
Česky English Polski

Víkend se Sportenem a vyhlídkové lety vrtulníkemDatum konání:
14.3.2015
Datum ukončení:
15.3.2015

Lyže značky Sporten se vyrábí na Vysočině v Novém Městě na Moravě. Historie firmy hovoří o tradici výroby lyží delší než 110 let. V posledních týdnech se poměrně hodně mluví o tom, že Sporten patří mezi vážné zájemce o koupi slovinského Elanu. Sporten vyrábí snad všechny možné druhy lyží a taky snowboardy. Mimochodem: zhruba před týdnem byl do Guinessovy knihy rekordů zapsán nový rekord v rychlosti jízdy na běžkách: 145,875 km/h.!!! Dosaženo ho bylo na běžkách zn. Sporten. :-)

I proto nabízíme kompletní sortiment Sportenu po celou zimu v naší půjčovně a servisu. Lyže si můžete nejen půjčit nebo nechat připravit, ale i koupit - dodávka do 24 hodin.

Testování Sporten na Myšáku

Tento víkend máte jedinečnou možnost otestovat na Myšáku lyže značky Sporten. Půjčení je zdarma, jako protihodnotu (zálohu) si necháme Váš občanský, řidičský nebo jiný průkaz totožnosti, který Vám po ukončení testování vrátíme. Otestovat můžete kolik párů lyží chcete. Vždy tak 2-3 jízdy na jeden pár, aby se dostalo na všechny. V nabídce je celá kolekce sjezdových lyží Sporten 2014/15 a dokonce některé lyže a dekory, které teprve budou představeny na veletrhu Ispo pro rok 2015-16.

Sobotní vyhlídkové lety vrtulníkem

V neděli 15. března bude mezi 11 a 14 hodinou z Myšáku létat vyhlídkový vrtulník.

Trasa letu: Myšák - Velký Kotel - Praděd - Dlouhé stráně - vyhlídková věž Nová Ves - Myšák.

Délka vyhlídkového letu cca 15-20 minut.
Cena jedné letenky činí 1 000,- Kč.
V každém letu jsou 3 volná místa.

V případě nepříznivého počasí mohou být lety omezeny, nebo i zrušeny.