mapa 2450m tratí info 774 745 370
Česky English Polski

Víkend na Myšáku: Zabíjačkové hody a sobotní testování lyžíDatum konání:
21.2.2015
Datum ukončení:
22.2.2015

Noční teploty pod bodem mrazu jsou zárukou toho, že po ránu najdete sjezdovky krásně vroubkované. Přes den se pak na nás pravidelně chodí dívat sluníčko. Prostě reklama na lyžování - takové jsou aktuální dny v karlovském údolí a vyhlídka pro nadcházející víkend je velmi podobná.

Víkend na Myšáku bude s chutí jelítek, jitrnic a dalších zabijačkových dobrot. Do akce se zapojí i Myška, která připravuje slalom pro soutěžní dvojice dítě-dospělý, hlavní cenou bude tentokrát zabíjačkový pohár.

Na sobotu je pak připraveno velké testování lyží s olomouckým SKI-MAXem a to jsou odborníci na slovo vzatí.

Záverem shrnutí hlavní nabídky: Lyžování v karlovském údolí: jediný skipas pro více než 7 km sjezdovek, o víkendu bezplatný skibus, který propojuje všechna záchytná parkoviště v údolí. Na Myšáku máme parkoviště přímo u dolní stanice lanovky, půjčíme vám lyže značky Sporten, případně vám odservisujeme vaše vybavení. Především děti zveme na snowtubing a nebo jim půjčíme dětské sněžné skútry. V našem bufíčku se zahřejete, až vám bude zima, naberete nové síly a hurá zpátky na lyže nebo na snowboard. Zapomenout nesmíme na lyžařskou školku pro malé i velké.

Lyžuje se každý den od 8.30 do 16 hodin.

Zabijačkové hody na Myšáku